Volí si stezku chodec nebo stezka chodce?

2. 6. 2012

3. června 2012 v 20:03 | Kajša |  Můj E-deníček
Rozhodla jsem se, že si budu védst svůj E-deníček. Nenajdete tady o mně všechno, ale pár těch veřejných tajemství ano. Nehodlám uvádět jména, nanejvýš křestní. Tak si to "užívejte"!

9:30 - doma
Když jsem se ráno podívala do zrcadla, nebyla jsem si jistá, jestli ta nenamalovaná holka se zapleteným copem jsem já. Měla jsem na sobě bílo-černou košili, dlouhou černou sukni a černé silonky. Dneska jsem se totiž chystala na pohřeb. Podruhý v životě.

9:40 - pořád ještě doma
Ségra nám oznámila, že tady jsou "Brňáci" - teda teta, strejda a bratránci z Brna. Šli jsme je pozdravit, což zpoůsobilo plno protestů, kvůli namalované puse (strejda), tváří od jahodových lesků (bratránek J.) a keců kvůli tomu, že musí mít oblek (strejda a děda V.).

9:45
Táta vyhlásil odjezd. Sousedka se na nás dívala až moc zvědavě, ale to nevadilo. Přijeli jsme na hřbitov (asi 9:53) a pozdravili se se všema příbuznýma. Polovinu z nich pořád neznám, ale nevadí.

10:00
Při proslovu nějaké mé hodně vzdálené příbuzné jsem se divila, že kvůli mně nevyhlásili povodně 3. stupně. Navíc mi mamka nedala kapesníčky.

11:30
Hostina byla celkem vtipná, ale pak jsem byla fakt megálně utahaná. Moje malá pra sestřenka nebo co to bylo je šíleně hyperaktivní.. Jakej normální člověk jen tak obíhá stoly v restauraci??No nevadí..
Pak teta vyprávěla vtipy o strejdovy typu: "Vážně chcete čtrnáct kopečků zmrzliny?"

15:50
Konečně odjezd domůůů. Večer za náma ještě přijela mamčina sestřenka L. se svým přítelem P. a bylo to upe za moc, fakt =D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama