Volí si stezku chodec nebo stezka chodce?

Druhá kapitola - Aura

3. června 2012 v 19:41 | Kajša |  Extra Eliška
Ráno jsem se probudila jako obvykle se slovy: "Už zas ta nemožná škola." a unaveně jsem se oblékla. Pak jsem se na hlavě pokoušela vytovořit něco jako "úhledný drdol", ale vznikla z toho stejně horší napodobenina ptačího hnízda.
Podívala jsem se do zrcadla. Tyhle šaty mě podle mámy zeštihlují, takže by člověk doufal, že se ze suma na chvilku stane normálně tlustá holka, ale nebudu si dělat zbytečné naděle.
Potkaly jsme se Tazi na obvyklém místě, kterému jsme přezdívaly "Křižovatka" a s obvyklým pomlouváním kluků nebo holek jsme vyrazily do školy.
Parní válec - jé! Pardón, já se přeřekla! Tedy chci říct e oblíbená paní profesorka Myšková - zkoušela ze slovíček z něminy. Berem sport, což je v pohodě. Dostala jsem jedničku.
☺☺☺
Odpoledne jsem si zalezla do koutku svého pokuje a zapálila svíčku. Chvíli jsem na sebe nechala působit energii svíčky, a pak jsem třikrát odříkala básničku, která mě měla očistit. Chvíli jsem si ještě užívala příjemné síly kouzla a nakonec jsem svíčku zhasla. Jednoduché, ale účinné.
Teď, když jsem se očistila, můžu začít meditovat. Postupně jsem uvolnila každou částečku mého těla. Nevnímala jsem nic, než ty nejkrásnější myšlenky, které mě napadly. Byl to skvělý pocit, kvůli kterému jsem meditaci milovala.
Když už jsem se konečně vrátila do reálného světa, zapnula jsem počítač a najela na svou oblíbenou stránku o magii. Všechny články z rubriky Magie jsem už četla nejmíň 100x, tak jsem najela na jinou rubriku s názvem Energie. Začetla jsem se do článku o auře. Nikdy dřív jsem to slovo neslyšela a celkem mě to zajímlo.
Psalo se tam:
Aura je energie kolem každého člověka,
 věci i rostliny. Lze ji vidět, pokud se dokážete 
správně soustředit. Zaměřte se na jakýkoliv nehybný 
předmět a myslete jen na to, aby jste viděli pruh energie,
 kolem něj. S postupem času vám to půjde líp a líp. Stačí jen cvičit!Hned jsem to chtěla vyzkoušet. Soustedila jsem se na obraz západu slunce, který visel na stěně. Asi po pěti minutách se kolem něj objevila tenká bílá čára. Lekla jsem se, a ucukla.
Zkusila jsem to znovu. Tetokrát už mě to nepřekvapilo a já si všimla, že se bílá aura začíná měnit na červenou, tedy stejnou barvu jako měl obraz.
Řekla jsem si, že to musím zkusit i na člověku. Třeba na t přespávačce s Tazi. I když Tazi magie moc nebere.. No, uvidíme.
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama