Volí si stezku chodec nebo stezka chodce?

Únor 2013

Problémy 21. století

20. února 2013 v 7:18 | Kajša |  Bez pokračování
Čauky lidičky,

před chvilkou jsem si přečetla koment, kde kdosi psal, že závislost na počítačích není problém 21. století. No, ne, že bych chtěla rejpat, ale jsem trošičku jinýho názoru. Ale nehodlám psát o technice! Je sice strašný, že já jsem jako malá chodila hrát na ulici schovku a teď by stejně starý děti jenom hrály počítačový hry.
Chtěla jsem psát o rozdílu mezi mnou a mou mámou. Moje problémy se teď skládají z takových věcí jako: moje setra je oblíbená, hezká a vtipná a já ani jedno z toho, musím přežít rok s rovnátkama atd. Prostě kravinky. A moje máma? Když jí bylo čtrnáct, starala se o svou maminku, která umírala na nádor, o tátu a bratra, kteří neuměli nic jiného, než ponižovat všechny holky, musela se starat o domácnost úplně sama a navíc měla skvělej prospěch ve škole. To si snad zaslouží obdiv za to, že to zvládla, ne?
A my se tady trápíme, že "nemáme novej mobil" nebo "nejnovější tričko". Je to strašně sobecký, ale já se tak chovám taky.

Tak se mějte
Pac Kajša

12.2.2013

12. února 2013 v 9:46 | Kajša |  Můj E-deníček
Čauky lidičky,

moc moc se omlouvám, že jsem nic nepsala. Navštívila mě totiž paní Chřipka a byla děsně neodbytná, takže jsem posledních pět dní strávila v posteli. No, to bych trochu kecala. Ve čtvrtek si milá zlatá Kajša zašla ještě napsat okresní kolo olympiády z češtiny (koho by to zajímalo, tak ráno jsem měla 39,3 °C). Nejspíš to dopadlo hrůzostrašně, protože já jsem nebyla schopná ani trošičku přemýšlet.. ach jo..
A aby toho nebylo málo, tak budu mít rovnátka na pevno. Půjdu si pro ně na Valentýna, ale to už tak nějak neřeším. Proč taky? Vzhledem k mýmu věku je úplně jedno, jestli jsem sama nebo ne (a jsem Mrkající) a rok to prostě vydržík jako ošklivka Katka. Fajn, brejle moc nenosím a s rovnátkama nebudu sama.
Tak se mějte krásně, pište básně a držte mi palce, ať ty rovnátka přežiju. Au.

Vaše Kajša