Volí si stezku chodec nebo stezka chodce?

Duben 2013

Jsem zpět!

30. dubna 2013 v 12:20 | Kajša |  Můj E-deníček
Čauky lidi,

vím, že jsem dlouho nepsala. Neměla jsem čas ani náladu. Fakt se za to moc omlouvám, ale teď vám to snad vynahradím. Dopíšu Prvorozenou, začnu povídku Uneartly romance, která bude o vlkodlacích a.. to se dozvíte. =)
Možná vám sem dám písničku. No, pokoušela jsem se zkládat. Snad se vám bude líbit nový dess (chystám na dnešní odpoledne nebo zítřek).
Teď tady máte úryvek z mého deníčku.. :D (sry, je to divný a nic se z toho o mně nedozvíte.)


Svlékla jsem si starou kostkovanou sukni po sestře, vymotala z vlasů řetízky a dvakrát přejela kartáčem po svých vlasech.

"Budeš se ještě vracet do školy?" chtěla vědět paní S.

Zakroutila jsem hlavou a slušně se usmála. Zkontrolovala jsem svůj vzhled v maličkém zrcadle nad umyvadlem. Málem bych zapomněla! Ještě jsem si z obličeje nesmyla falešnou bradavici a načerněné obočí.

Otočila jsem kohoutkem a z něj neochotně začal téct pramínek vody. Drhla jsem obočí co to šlo, ale i tak bude třeba, abych doma použila odličovač.

Obula jsem si staré balerínky a ještě naposledy se rozloučila s dětmi.
Několik malých čarodějnic mi odpovědělo "Na shledanou,", ale ostatní čarodějové a čarodějky na mě volaly "Ahoj."
Smála jsem se úsměvem, který bych označila přinejmenším číslem 110. Zamávala jsem na mamku, která si pro dnešní den zvolila jséno čarodějnice Matylda (já jsem byla Josefína) a pelášila jsem domů. Doma na mě čekala knížka Můří deníky a rozmražené kynuté knedlíky.
Ohřála jsem oběd a začala snít. Dnes odpoledne jdu ke koním. Jaké to asi bude? Přijmou mě holky mezi sebe? Když jsem tam byla minule, vypadaly celkem mile.. A navíc tam bude A. - moje skvělá a skoro jediná kamarádka. Je o rok starší než já, ale lidi nás tipují obráceně. Mám ji ráda a ona snad mě. A navíc nás spojuje láska ke koním.

Tak, to je všechno.. Snad vás to moc nenudilo. Pac
K.