Volí si stezku chodec nebo stezka chodce?

Červen 2013

Soutěž Writting u Abigail 1.

18. června 2013 v 20:05 | Kajša |  Povídky

Tak tady máte povídku z první fáze soutěže u Abigail. Snad se vám bude líbit.
Jmenuje se Nekonečno. Téma bylo zadané jen fantasy.

18. 6 . 2013

18. června 2013 v 20:02 | Kajša |  Můj E-deníček
Ten pocit, když zhubnete 4 kg ♥ Ale nehodlám přestávat. Já ám padesátku =P Nedělá mi už poblém vzdát se večeře nebo sladkostí a cvičím pravidelně (přijímám gratulace). Ach jo, lidi, jsem tak šťastná, že už zas nemám výčitky, že vážím jak jedna holka, kterou nenávidím!! Je to bezva.

Tak co říkéte na léto? ♥ dneska jsem strávila odpoledne v našem bazénu a bylo to fakt úžasný! Voda už má 24 stupňů, takže fajn. Dokonce jsem ze včerejška spala na balkóně :D No prostě bomba. Ještě vám sem dám povídku, kterou jsem psala do soutěže k Abigail.

Pac a pusu
Kajša

Úhlavní nepřítel - váha

12. června 2013 v 7:54 | Kajša |  Můj E-deníček
Čus lidičky =*

Včera jsem podstoupila prohlídku v patnácti. Kupodivu to nebylo nijak strašný (až na to, že jsem musela doktorovi říkat, jestli to mám pravidelně a mamka mě pořád opravovala.. =/ Neměla bych to vědět spíš já?! :D ). Jenže v patnácti se taky měří a.. váží (!!). Bylo vážně šílený, jelikož jsem od svýho posledního vážení přibrala cca 3kg!! Začínám hubnout, protože to fakt ne. A za chvilku jsou prázdniny.. Do tý doby to asi nestihnu shodit všechno, ale i tak budu vážně každý den cvičit. A přestanu žrát sladký. (Ne úplně-to bych nedala.)
Ach jo, já nechci být tlustá.. =/ To je ta nejhorší věc na světě..

Hudební inspirace

6. června 2013 v 17:06 | Kajša |  Music
Čauky lidi,
zase jsem dlouho nepsala.. Nějak se mi nechtělo a navíc jsem byla neocná. Byla pak vážně zábava psát za jednu hodinu dvě písemky.. zvlášť pro člověka, který se neumí učit. Že bych se to třeba díky zeměpisu naučila? Každopádně, i když na zemák naprosto nemám buňky, tak jsem dostala celkem dobrý známky (1- a 2). A zároveň jsem zjistila, že si zapamatuju víc věcí, když mám v uších sluchátka =) Dám vám sem několik svých oblíbených písniček (já vím, Tomáš Klus a Avril Lavigne se k sobě moc nehodí, ale nemůžu si pomoct - Avril má skvělej hlas a Klus zase texty..)